696 96 13 13
Opieka nad klientem po chorobie nowotworowej

W trosce o piękną skórę każdej z Was, Wiosna Odnowa Biologiczna stworzyła specjalny program pielęgnacji dedykowany skórze poddanej chemio i radioterapii, który obejmuje bezpieczne, oparte na naturalnych składnikach zabiegi, silnie regenerujące i poprawiające kondycję skóry oraz paznokci.


Zdając sobie sprawę, iż leczenie onkologiczne na każdy organizm działa w inny sposób, oprócz podstawowych zabiegów otrzymacie Panie indywidualną pielęgnację dedykowaną danemu problemowi, z uwzględnieniem czasu jaki upłynął od zakończenia leczenia. Dobór odpowiedniego zabiegu/kosmetyku poprzedzi konsultacja kosmetologiczna dotycząca stanu skóry oraz Waszych oczekiwań (po konsultacji z lekarzem prowadzącym).


Podstawowymi elementami pielęgnacji będą:
Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja ciała
Pielęgnacja dłoni

Proponowane zabiegi

HYPER SENSITIVE

Zabieg stworzony dla cer podatnych na zaczerwienienia, podrażnienia, uczucie pieczenia i swędzenia. Starannie dobrane składniki przywracają naturalne funkcje, które stabilizują skórę. Po zabiegu skóra jest ukojona, zrównoważona, wygładzona, bez uczucia ściągnięcia.

Czas trwania 90 minut. Cena 300 zł

ANTI STRESS – Sensitive

Zabieg antystresowy łagodzi i równoważy stres zewnętrzny i wewnętrzny, niweluje zaczerwienienie, świąd, nadmierne łuszczenie się i przesuszenie skóry. Uspokaja oraz łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia pozostawiając skórę miękką i wyciszoną.

Czas trwania 90 minut. Cena 300 zł

SILK MILK

Zabieg dedykowany skórom suchym, wrażliwym i skłonnym do podrażnień. Działa odżywczo, łagodząco i kojąco, redukując uczucie swędzenia. Skóra pozostaje zregenerowana, głęboko nawilżona i rozjaśniona.

Czas trwania 90 minut. Cena 300 zł

MASAŻ OLEJEM KOKOSOWYM

To masaż odżywczy i silnie nawilżający skórę, dzięki czemu staje się ona miękka i aksamitnie gładka w dotyku. Masaż całego ciała ciepłym olejem kokosowym odpręża, regeneruje, redukuje suchość i szorstkość skóry, koi zmysły.

Czas trwania 50 minut. Cena 140 zł

MANICURE JAPOŃSKI

Jego celem jest odżywienie, regeneracja i wzmocnienie słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Przyśpiesza ich wzrost i poprawia ukrwienie płytki paznokcia.

Czas trwania 60 minut. Cena 90 zł

RYTUAŁ SPA DLA DŁONI

Silnie zregeneruje, odżywi i nawilży przesuszoną skórę dłoni.

Czas trwania 30 minut. Cena 100 zł