696 96 13 13

W Wiosna Kosmetologia nie tylko zatroszczymy się o Twoją urodę, ale też sprawimy, że zatrzymasz się na chwilę, złapiesz oddech i spędzisz przyjemnie czas. Czas tylko dla siebie. Twoje piękno, komfort i dobre samopoczucie są dla nas priorytetem.

Nasz zespół tworzą kobiety pełne ciepła ,uśmiechu i pozytywnej energii. Dążymy do tego, aby każda Twoja wizyta w Wiosna Kosmetologia spełniła a nawet przewyższyła Twoje oczekiwania.
W naszym salonie dbamy o każdy najmniejszy detal, począwszy od rytualnej powitalnej herbaty, poprzez zapach świec, aż po miłą, odprężającą atmosferę podczas zabiegu. W naszej nowoczesnej i przytulnej przestrzeni, w której panuje ciepła, odprężająca atmosfera od razu poczujesz się komfortowo. Z nami możesz odpocząć i zapomnieć o wszelkich obowiązkach.
To czas tylko dla Ciebie!

Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe gabinety, wyposażone w najlepszej jakości kosmeceutyki, a także w nowoczesny sprzęt zabiegowy. Podczas Twojej wizyty, oprócz zadowolenia z efektów zabiegu dbamy również o Twoją wygodę, jak i intymność. Wnikliwie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, odpowiadamy na pytania i tłumaczymy przebieg realizowanych procedur zabiegowych. Zależy nam, aby każdy czuł się u nas swobodnie, w pełni zaopiekowany i zrelaksowany. Jeśli nie wiesz jaka procedura zabiegowa jest najlepsza dla Ciebie skorzystaj z bezpłatnej konsultacji lub skontaktuj się z nami telefonicznie (696961313) , wspólnie ustalimy najlepszy plan zabiegowy, skrojony na miarę Twoich oczekiwań.

Już teraz sprawdź jak może wyglądać Twoje pierwsze spotkanie z nami i zarezerwuj termin, a my zadbamy o Twoje najlepsze samopoczucie!

Zapraszamy serdecznie,
Monika Wiosna & zespół Wiosna Kosmetologia