696 96 13 13

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż ten łączy w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Makijaż Panny Młodej powinien być delikatny i świeży, a jednocześnie niezwykle trwały. Jego zadaniem jest maskowanie mankamentów i niedoskonałości urody przy jednoczesnym uwypukleniu tego, co w nas najpiękniejsze.

Cena 190 zł

MAKIJAŻ PRÓBNY

Pozwala dopracować szczegóły stylizacji ślubnej i zadecydować o kolorach, które najlepiej wydobędą piękno Panny Młodej.

Cena 180 zł

MAKIJAŻ DZIENNY

Powinien być lekki, subtelny i stonowany. Jego zadaniem jest podkreślenie walorów urody zapewniając świeży i naturalny wygląd. Wykorzystywane w nim techniki rozświetlania poszczególnych partii twarzy dyskretnie modelują jej kształt, a harmonijnie dobrane cienie, róż i pomadka eksponują to, co w nas najpiękniejsze.

Cena 180 zł

MAKIJAŻ WIECZOROWY

Mocniejszy od makijażu dziennego. Klasyczny czy awangardowy, ale zawsze dobrze współpracujący z różnymi rodzajami sztucznego światła. Może być bogaty i zdecydowany, lecz zawsze podporządkowany stylistyce stroju oraz fryzurze i dodatkom.

Cena 180 zł

MAKIJAŻ BIZNESOWY

Dyskretny i oszczędny w zdobieniach makijaż jest najlepszym dopełnieniem stylizacji biznesowej. Skupienie uwagi odbiorców na twarzy wymaga staranności i rozwagi w doborze jego kolorystyki, która powinna harmonizować z typem urody i jednocześnie podkreślać zajmowane stanowisko. Świadomość profesjonalnego wyglądu dodaje pewności siebie, a trwałość użytych kosmetyków minimalizuje konieczność poprawek w trakcie spotkań biznesowych.

Cena 180 zł

MAKIJAŻ ODMŁADZAJĄCY

W odpowiedzi na potrzeby skóry dojrzałej , makijaż odmładzający wykorzystuje charakteryzatorskie techniki wizualnego niwelowania oznak upływu czasu. Koncentruje się na kamuflowaniu niedoskonałości i przywróceniu skórze młodzieńczego blasku. Starannie dobrane kolory na nowo wydobędą piękno poszczególnych elementów twarzy: brwi, oczu, ust.

Cena 180 zł


Makijaże wykonywane są przy użyciu profesjonalnych (charakteryzatorskich) kosmetyków, które zapewniają 24 godzinną trwałość i wodoodporność, a także z wykorzystaniem kosmetyków marek ekskluzywnych.