<696 96 13 13

GOLD TOUCH - Ekskluzywna terapia 24 K złotem

Zapewnia spektakularne efekty wygładzające, nawilżające i odżywcze. Poprawia jędrność i napięcie skóry nadając jej zdrowy i promienny wygląd. Dodatkowo drobinki 24 K złota na długo rozświetlają ciało.

Czas trwania 90 minut. Cena 00 zł

GOOD MUD - Terapia błotem z Morza Martwego

Wysoka koncentracja minerałów i pierwiastków śladowych pomaga odmłodzić ciało, oczyszcza z toksyn, redukuje cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Przynosi ulgę zestresowanej skórze, remineralizuje ją i poprawia ukrwienie.Błoto ma silne działanie ujędrniające i wyszczuplające.

Czas trwania 90 minut. Cena 300 zł

START & REWIND - Rewolucyjna terapia antycellulitowa

Jest to najnowszej generacji zabieg na ciało, który szybko i łatwo redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową. Po pierwszym zabiegu skóra jest zagęszczona, jędrna, pozbawiona cellulitu, a także widoczna jest utrata centymetrów w obwodach (nawet do 14 cm). Działa na każdy rodzaj cellulitu – wodny, tłuszczowy, tłuszczowo – wodny i włóknisty. Tkanka tłuszczowa, cellulit i zatrzymywanie wody w organizmie – to już nie problem. Po zabiegu ciało jest oczyszczone z toksyn i szkodliwych metabolitów, przyśpieszone jest spalanie tkanki tłuszczowej, następuje redukcja cellulitu a sylwetka staje się wyraźnie wysmuklona.

Czas trwania 90 minut. Cena 300 zł

Masaż...dotyk, który wprowadzi cię w stan głębokiego odprężenia.

MASAŻ RELAKSACYJNY GŁOWY,TWARZY, SZYI i DEKOLTU

Relaksująco – odprężający masaż to doskonała forma odpoczynku i jednoczesnego poprawienia wyglądu skóry. Delikatne ruchy pozwolą rozluźnić napięte mięśnie, uspokoją i wyciszą.

Masaż ten przynosi ulgę w dolegliwościach będących następstwem stresu. Jest świetną formą relaksu dla zabieganych i zmęczonych, bowiem dobroczynnie oddziałuje na receptory czuciowe skóry.

Czas trwania 30 minut. Cena 100 zł

MASAŻ RELAKSACYJNY

Obniża poziom napięcia i stresu, wyraźnie poprawiając samopoczucie a także zapewnia odprężenie i relaks po ciężkim dniu lub przepracowaniu.

Czas trwania 50 minut. Cena 140 zł

MASAŻ ROZŚWIETLAJĄCY

Ekskluzywny masaż olejkiem z 24 k złotem. Przywróci organizmowi naturalną harmonię i energię. Zapewni wygładzenie, nawilżenie i rozświetlenie całego ciała. Idealny przed „wielkim wyjściem”.

Czas trwania 50 minut. Cena 140 zł

MASAŻ ŚWIECĄ

Idealnie rozgrzewający masaż na zimne dni, doskonały na prezent – również dla siebie. Podczas masażu skóra całego ciała staje się elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka i otulona przyjemnym aromatem. Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej, pozbawionej witalności skóry. Zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięcia w ciele.

Czas trwania 50 minut. Cena 160 zł

MASAŻ OLEJEM KOKOSOWYM

Masaż olejem kokosowym potrafi przenieść do świata zmysłowych doznań i głębokiego relaksu. To masaż odżywczy i silnie nawilżający skórę, dzięki czemu staje się ona miękka i aksamitnie gładka w dotyku. Masaż całego ciała ciepłym olejem kokosowym odpręża, regeneruje siły witalne, redukuje napięcie psychiczne i koi zmysły.

Czas trwania 50 minut. Cena 140 zł

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Relaksujące uczucie błogości, ciepło przenikające każdy skrawek ciała. Przypływ pozytywnej energii, złagodzenie napięcia mięśni i głęboki relaks – takie rezultaty przynosi masaż gorącymi kamieniami. W kontakcie z ciałem gorące kamienie oddają swoją wartościową energię, przywracając jej prawidłowy przepływ w kanałach i czakrach energetycznych ciała. Masaż głęboko rozgrzewa organizm, przyśpiesza krążenie krwi, działa relaksująco. Jest szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym, poszukującym równowagi psychofizycznej i odprężenia.

Czas trwania 75 minut. Cena 190 zł