696 96 13 13

RETIX.C EYE

Retix.C Eye to skuteczny i bezinwazyjny zabieg stymulująco – przeciwzmarszczkowy. Wpływa na poprawę nawilżenia okolic oczu, wygładza i złuszcza naskórek. Kuracja doskonale sprawdza się w powstrzymywaniu oznak starzenia, wyrównaniu kolorytu, zmniejszeniu widoczności zmarszczek oraz w redukcji cieni pod oczami.Retix.C Eye to rewitalizujący zabieg na okolicę oczu, który można wykonywać przez cały rok, dzięki wyjątkowej molekule retinolu nie powodującej podrażnień, złuszczania, a także dzięki obecności kwasu ferulowego i floretyny, które wykazują właściwości fotoprotekcji.

Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu Retix.C Eye zostało potwierdzone w badaniach:

  • 95% działanie ujędrniające i napinające skórę pod oczami
  • 95% intensywne nawilżenie skóry
  • 90% rozświetlenie skóry
  • 70% zmniejszenie widoczności worków pod oczami
  • 60% rozjaśnienie cieni pod oczami

Czas trwania 60 minut. Cena 290 zł

EYE LIFT CONTOUR

Zabieg liftingujący na okolice oczu, przywraca odpowiedni poziom nawilżenia i ujędrnia delikatną skórę już po pierwszym zabiegu. Kwas hialuronowy redukuje drobne linie i zmarszczki działając długofalowo. Matrixyl ™ 3000 wspiera własne procesy naprawcze skóry i poprawia jej elastyczność. Okolica oczu jest napięta i wygładzona.
Dedykowany zmęczonej, wiotkiej skórze w okolicy oczu z widocznymi zmarszczkami.

Czas trwania 60 minut. Cena 170 zł

EYE RADIANCE CONTOUR

Zabieg na cienie pod oczami / zmarszczki powiek dolnych oparty na kwasie hydroksybursztynowym i kwasie L-askorbinowym, stworzony do intensywnego nawilżenia i wygładzenia delikatnej skóry wokół oczu. Unikalna formuła rewitalizuje oraz przywraca blask spojrzeniu, cienie i zmarszczki ulegają wyraźniej redukcji.
Dedykowany zmęczonej, potrzebującej rozjaśnienia i odmłodzenia okolicy oczu.

Czas trwania 50 minut. Cena 170 zł

REGULACJA BRWI

Cena 15 zł

HENNA BRWI WRAZ Z REGULACJĄ

Cena 30 zł

HENNA RZĘS

Cena 30 zł

HENNA RZĘS I BRWI WRAZ Z REGULACJĄ

Cena 50 zł